یکی از خارجی های سابق استقلال برمی شود؟

به گزارش نوای پرنده پارسی، هرویه میلیچ بازیکن سابق تیم فوتبال استقلال با انتها فصل مسابقات لیگ برتر و با اعلام کادر مدیریت باشگاه مبنی بر حضور این بازیکن در فهرست خروجی این تیم، جمع آبی پوشان را ترک کرد و به کرواسی بازگشت. این بازیکن با وجود جرایمی که در مورد عدم پرداخت مطالبات او قید شده بود، چیزی نزدیک به 500 هزار دلار از باشگاه استقلال طلب دارد.

یکی از خارجی های سابق استقلال برمی شود؟

میلیچ با وجود گذشت ماه ها از جدایی اش از استقلال همچنان شکایت رسمی ای بابت دریافت مطالباتش نکرده است. این بازیکن بعلاوه تصمیمی برای آینده خود نگرفته است تا به نظر برسد شرایط این بازیکن برای آینده خود همچنان در هاله ای از ابهام واقع شده است.

این اتفاقات باعث شد میلیچ در گفت وگویی اظهار کند: باشگاه استقلال اگر بابت مطالباتم با من تماس بگیرد، می توانم بر سر مبالغی که از باشگاه طلب دارم با مدیران باشگاه مذاکره کنم.

بعلاوه گفته می گردد میلیچ در صورت اصلاح شرایط مدیریتی باشگاه استقلال و مذاکره با مدیران این باشگاه حاضر است جریمه های خود را ببخشد و اصل طلب خود را از باشگاه استقلال دریافت کند. با توجه به صحبت های میلیچ و اعلام موضع این بازیکن به نظر می رسد او تمایل به بازگشت در جمع آبی پوشان را دارد البته این مساله زمانی محقق خواهد شد که میلیچ با مدیران استقلال مذاکره کند و در وهله بعد کادر فنی و فرهاد مجیدی هم او را بخواهند.

منبع: فرارو
انتشار: 9 مهر 1400 بروزرسانی: 9 مهر 1400 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 7367

به "یکی از خارجی های سابق استقلال برمی شود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یکی از خارجی های سابق استقلال برمی شود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید