واکنش سازمان میراث فرهنگی به گودبرداری 13 متری در تکیه دولت ، ردپای کارمند متخلف میراث در صدور مجوز ، هر کس مجوزی دارد منتشر کند

به گزارش نوای پرنده پارسی، مدیرکل دفتر حفظ و احیا بناها و محوطه های تاریخی گفت: مجوزی که قبلا برای ساخت و ساز در تکیه دولت صادر شده بود باطل شده و ما به شهرداری این مساله را اعلام نموده بودیم.

واکنش سازمان میراث فرهنگی به گودبرداری 13 متری در تکیه دولت ، ردپای کارمند متخلف میراث در صدور مجوز ، هر کس مجوزی دارد منتشر کند

خبرنگاران: هادی احمدی مدیرکل دفتر حفظ و احیای بناها و محوطه های تاریخی در مصاحبه با خبرنگار خبرنگاران در خصوص گودبرداری 13 متری در کوچه تکیه دولت گفت: در خصوص آن پروژه هر نهادی اگر مجوزی از میراث فرهنگی دارد لطفا آن رامنتشر کند چرا که هیچ مجوزی از سوی این سازمان صادر نشده است.

او در پاسخ به اینکه گفته می گردد محوزی در ادامه مجوز ساخت و ساز در حریم کاخ گلستان از سوی کارمند متخلف اداره کل میراث فرهنگی در خصوص این ساخت و ساز هم صادر شده است شرح داد: بله، یک مجوزی از میراث داده شده بود که پرونده کارمند متخلف در حوزه تخلفات اداری در حال آنالیز است اما بعد از آن ما با شهرداری مکاتبه کردیم و اعلام کردیم آن مجور کان لم یکن است و با شهردار منطقه 12 به توافق رسیدیم که پروانه ای برای این ساختمان صادر نگردد. ضمن اینکه گزینه های مختلف پیشنهاد شد و قرار شد تا گزینه ها را اعلام نمایند تا آنالیز گردد اما هیچ گزینه ای تا کنون برای ما آورده نشده و هیچ مجوز جدیدی صادر نشده است.

احمدی در خصوص اینکه گفته می گردد معاون میراث فرهنگی کشور به صورت شفاهی به این پروژه مجوز داده است به خبرنگاران گفت: چیزی به اسم مجوز شفاهی در هیچ جای ایران نداریم اگر کسی مجوزی دارد نشان دهد. ما چند گزینه دادیم و گفتیم شهرداری این گزینه ها را به درخواست تبدیل کند اما هیچ درخواستی تا کنون از سوی شهرداری برای ما ارسال نشده است. هیچ مجوز شفاهی نیز داده نشده است.

او اضافه نمود: از آنجایی که قبلا همکار ما مجوز ضمنی داده و ما آن را کنسل کردیم حقوق مکتسبه ای برای صاحب آن پروژه ایجاد شده است بنابراین ناچار به مذاکره شدیم و گزینه هایی مطرح شد اما هنوز هیچ تصمیم جدیدی گرفته نشده است و هیچ مجوز شفاهی در کار نیست و تا کنون نشنیده ام که در شهرداری هم کاری با مجوز شفاهی پیش رفته باشد.

bestcanadatours.com: تور کانادا | با تور کانادا سفر کنید، ویزای کانادا، تور کانادا ارزان، قیمت تور کانادا نوروز، بهار، پاییز، تابستان، زمستان را با ما تجربه کنید.

منبع: چمدان
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 1637

به "واکنش سازمان میراث فرهنگی به گودبرداری 13 متری در تکیه دولت ، ردپای کارمند متخلف میراث در صدور مجوز ، هر کس مجوزی دارد منتشر کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش سازمان میراث فرهنگی به گودبرداری 13 متری در تکیه دولت ، ردپای کارمند متخلف میراث در صدور مجوز ، هر کس مجوزی دارد منتشر کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید