نقاشی حیرت انگیز و بی نظیر یک هنرمند خلاق با آب

به گزارش نوای پرنده پارسی، هنرمندی آمریکایی با استفاده از آب تصویری بسیار بزرگ نقاشی کرده است که هر بیننده ای را حیرت زده می کند.

نقاشی حیرت انگیز و بی نظیر یک هنرمند خلاق با آب

با ما همراه باشید و درباره وبلاگ جمال سیدی بیشتر بدانید.

به گزارش خبرنگار ، هنرمندی آمریکایی با استفاده از آب نقاشی بسیار حیرت انگیزی بر روی آسفالت ترسیم کرده است که هر بیننده ای را مجذوب خود می کند.

این نقاش و عکاس آمریکایی از فرصت قرنطینه اعلام شده برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا استفاده کرده و نقاشی خیره کننده بسیار بزرگی ترسیم کرده است که در نوع خود بی نظیر است.

به گفته وب سایت شبکه تلویزیونی الحره این نقاش به نام ران بورکت ویدئوی اثر هنری خود را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده و نوشته است که ایده نقاشی کشیدن به وسیله آب در دوره قرنطینه به ذهنش خطور کرده است و این ایده را بر روی راستا منتهی به پارکینگ خانه اش در شهر تروسفیل در ایالت آلابامای آمریکا اجرایی کرده است.

  • تصویری که از یک فرشته خیالی در آسمان ثبت شد

او برای کشیدن این نقاشی بسیار بزرگ و بی نظیر از پسماند آب خانه خود استفاده کرده است و تمامی مراحل کار هنری خود را با پهپاد به صورت هوایی تصویربرداری کرده است تا بتواند بزرگی نقاشی خود را برای مخاطب به نمایش بگذارد.

در تابلوی نقاشی زمینی طرحی از طبیعت کشیده شده است که درخت، کوه، دو گرگ و یک گوزن به چشم می خورد و ترسیم آن با آب ضمن رعایت جزئیات در این طرح بسیار حیرت انگیز است.

این هنرمند آمریکایی تاکید کرده است که از سی سال قبل به دنبال کشیدن یک نقاشی بوده است که در جهان همانندی نداشته باشد و در دوره قرنطینه خانگی تصمیم گرفته است که با اثری که مورد استقبال همگان است به یک هنرمند منحصر بفرد تبدیل شود.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 5234

به "نقاشی حیرت انگیز و بی نظیر یک هنرمند خلاق با آب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نقاشی حیرت انگیز و بی نظیر یک هنرمند خلاق با آب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید