قلعه نویی، خنده تلخ من از گریه غم انگیزتر است!

به گزارش نوای پرنده پارسی، کارگردان تلویزیونی در لحظه اعلام پنالتی استقلال نقطه جالب تر زمین را هدف گرفت: صورت امیر قلعه نویی.

قلعه نویی، خنده تلخ من از گریه غم انگیزتر است!

به گزارش ورزش سه، سرمربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان از لحظه اعلام پنالتی تا تبدیل شدن ضربه یامگا به گل پیروزی بخش آبی پوشان، رفتار کاملا متفاتی با سایر اعضای تیمش داشت. در حالی که اعلام یک پنالتی دیگر در وقت های اضافی مقابل استقلال، امیر قلعه نویی و تیمش را در آستانه یک باخت دیگر مقابل تیم سابقش در استادیوم آزادی قرار داده بود و اعضای گل گهر را به مرز دیوانگی کشانده بود، این مربی رفتار دیگری را در پیش گرفته بود و بدون اینکه چیزی بگوید، دست به سینه فقط اتفاقات، حواشی و درگیری ها را دیدن می کرد.

پیش از این بارها واکنش های تندی از این مربی پس از چند باخت اخیر مقابل استقلال در استادیوم آزادی دیده بودیم، اما این بار مقابل طرفداران تیم محبوبش که فقط رویای سه امتیاز را پس از اعلام نقطه پنالتی در سر می پروراندند، تصمیم به سکوت گرفت تا با صدای بی صدایی تعجب مفرطش از تکرار اتفاقات مشابه را فریاد زده باشد.

به غیر از سکوت و نظاره اتفاقات، سر تکان دادن و لبخندهایی تلخ، تنها اکت هایی بودند که در چند دقیقه پرتنش استادیوم آزادی از امیر قلعه نویی دیده شد.

درست در هنگامی که بازیکنان و سایر اعضای تیم فوتبال گل گهر در نزدیکی های دروازه ای که نقطه پنالتی اعلام شده بود، برای تغییر شرایط تمام توانشان را به کار گرفته بودند، مورد توجه ترین چهره تیم فوتبال گل گهر عکس این حالت را داشت و طوری رفتار می کرد که کارگردان تلویزیونی مسابقه را هم متعجب کرد و آن هایی که مسابقه استقلال و گل گهر را از قاب گیرنده های خود دیدن می کردند، بخش زیادی از درگیری های سرانجامی مسابقه را به علت اینکه کارگردان روی چهره عجیب و غیرمعمول قلعه نویی تمرکز نموده بود، از دست دادند.

البته روابط عمومی باشگاه گل گهر بلافاصله پس از سرانجام مسابقه با انتشار متنی تند به اتفاقات مسابقه و تکرار آن ها مقابل استقلال معترض شد، اما با رفتاری که از امیر قلعه نویی دیدیم، بعید به نظر می رسد این مربی نه تنها امروز که در روزهای آینده هم تمایلی به صحبت درباره اتفاقات مسابقه داشته باشد.

منبع: فرارو
انتشار: 16 اسفند 1401 بروزرسانی: 16 اسفند 1401 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 7777

به "قلعه نویی، خنده تلخ من از گریه غم انگیزتر است!" امتیاز دهید

1 کاربر به "قلعه نویی، خنده تلخ من از گریه غم انگیزتر است!" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قلعه نویی، خنده تلخ من از گریه غم انگیزتر است!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید