قائم مقام نساجی: بازی با پرسپولیس لغو نشود، بازی نمی کنیم، تعداد بازیکنانمان به حد نصاب نمی رسد

به گزارش نوای پرنده پارسی، قائم مقام باشگاه نساجی می گوید اگر دو بازیکنشان در تیم ملی امید را برای بازی با پرسپولیس در اختیار نداشته باشند، به میدان نمی فرایند.

قائم مقام نساجی: بازی با پرسپولیس لغو نشود، بازی نمی کنیم، تعداد بازیکنانمان به حد نصاب نمی رسد

به گزارش خبرنگاران، تیم فوتبال نساجی باید روز جمعه در دیداری معوقه در ورزشگاه آزادی به مصاف نساجی برود. از طرفی این باشگاه امروز از سوی کمیته انضباطی از جابجایی محروم شد و همچنین همین امروز 4 بازیکن شان قراردادشان را به صورت یک طرفه با نساجی فسخ کردند.

ایزد سیف الله پور، قائم مقام باشگاه نساجی درباره این اتفاقات در گفت و گو با خبرنگاران، اظهار کرد: چهار بازیکن ما فسخ کرده اند. ما سه روز پیش به فدراسیون نامه دادیم و اعلام کردیم با توجه به اینکه مالکیت باشگاه ما در حال تغییر و تحول است و همچنین بازی ما با پرسپولیس یک بازی عقب افتاده است، یا بازی ما را لغو کنید یا اجازه ندهید این 4 بازیکن ما قراردادشان را برای این بازی فسخ کنند چون بازی ما با پرسپولیس یک بازی عقب افتاده است.

او ادامه داد: پنجره جابجاییی ما بسته است و الان هم اعلام می کنیم که اگر بدهی هایمان را صاف نکردیم پنجره ما را باز نکنند. امروز هم به این آقایان که خودشان را از دسترس خارج کرده اند گفتیم شماره حساب هایتان را اعلام کنید تا پول را برایتان واریز کنیم.

سیف الله پور اضافه کرد: بازی ما با پرسپولیس عقب افتاده است. سوال من این است چرا بازی استقلال- سپاهان را لغو کردند؟ پرسپولیس فقط یک بازیکن در تیم ملی امید دارد ولی دو بازیکن اصلی ما در تیم ملی بازی می کنند. شما مسی را از بارسلونا بگیرید چه اتفاقی برای بارسلونا میفتد؟ همه بازیکنان ما خوب هستند ولی ما کلا 15 بازیکن داریم. دو نفر به اردوی تیم ملی بروند و چهار نفر هم فسخ کنند، با بازیکنان جوانان هم 11 نفر نمی شویم. اگر تصمیم این است که ما این بازی را به راحتی ببازیم خب ما به زمین نمی رویم. ولی تماشاگر ما برای ما حرمت دارد. ما سه روز قبل هم اعلام کردیم که شرایط بازیکنان ما به این شکل است و به ما کمی فرصت دهید تا با تمام بازیکنان تسویه کنیم. مالکیت باشگاه با عوض شده است و کل باشگاه در اختیار آقای حدادیان است و آقای صنیعی فر سهامش را واگذار کرده است.

قائم مقام باشگاه نساجی در پایان گفت: ما نامه زدیم و گفتیم اگر این بازیکنان در قراردادشان آپشن دارند که در پایان نیم فصل جدا شوند، باید این را در نظر بگیرید که هنوز یک بازی ما از نیم فصل باقی مانده است. اگر هم تصمیم تان این است که بازی تحت هر شرایطی برگزار شود چرا بازی استقلال- سپاهان را لغو کردید؟ اگر هم می خواهید بازی کنید ما احترام می گذاریم و یک درخواست داریم؛ بازیکنان ما را که در تیم ملی امید هستند چهارشنبه در اختیار ما بگذارید و ما جمعه دوباره آن ها را تمرین تیم ملی امید می فرستیم. ما بازیکن نداریم. این را به کی بگوییم؟ لیست ما در فدراسیون موجود است، ببینید از چند بازیکن می توانیم استفاده کنیم. اگر بازی را لغو نکنند بازی نمی کنیم.

bestcanadatours.com: تور کانادا | با تور کانادا سفر کنید، ویزای کانادا، تور کانادا ارزان، قیمت تور کانادا نوروز، بهار، پاییز، تابستان، زمستان را با ما تجربه کنید.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 3392

به "قائم مقام نساجی: بازی با پرسپولیس لغو نشود، بازی نمی کنیم، تعداد بازیکنانمان به حد نصاب نمی رسد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قائم مقام نساجی: بازی با پرسپولیس لغو نشود، بازی نمی کنیم، تعداد بازیکنانمان به حد نصاب نمی رسد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید