فقط محوطه تاریخی گنجنامه بسته است

به گزارش نوای پرنده پارسی، خبرنگاران/همدان شهردار همدان گفت: راستا منطقه تفریحی، توریستی گنجنامه مسدود نیست و فقط محوطه تاریخی گنجنامه مانند کتیبه ها و آبشار بسته شده است.

فقط محوطه تاریخی گنجنامه بسته است

عباس صوفی دوشنبه 4 فروردین در نخستین صحن شورای اسلامی شهر همدان در سال 99، به فعالیت شهرداری اشاره نمود و افزود: کار شهرداری تعطیلی بردار نیست و کارمندان آن نمی توانند فعالیت های خدماتی خود را تعطیل نمایند؛ به عنوان مثال به علت بارش برف امروز معابر باید بازگشایی می شدند که با همت همکاران شهرداری تا ساعت 6 صبح تمام سطح شهر بازگشایی شد.

رئیس شورای اسلامی شهر همدان نیز بیان نمود: تمامی کوشش اعضای شورای شهر و مدیران مجموعه شهرداری با اولویت توجه به موضوع پیشگیری از شیوع کروناویروس و حفظ سلامت شهروندان دنبال می گردد.

کامران گردان با تاکید بر اینکه همکاری شهروندان با تأکید بر در خانه ماندن، برای قطع زنجیره انتقال این بیماری، مکمل اقدامات شورا و شهرداری است، گفت: ضروری است از تصمیم گیری های عجولانه پرهیز نموده، با خردجمعی برای برطرف مسائل، چاره اندیشی کنیم و با حفظ روحیه همدلی و یکپارچگی نسبت به گذر از این شرایط بحرانی، اقدام کنیم.

وی ادامه داد: در برهه زمانی فعلی ضرورت هماهنگی اقدامات اجرایی بین دستگاه های اجرایی و نهادهای عمومی بیش از پیش احساس می گردد و باید اهمیت بحران جهانی پیش رو برای مردم گفته گردد از این رو پنهان کاری موجب بی تفاوتی مردم شده و با عادی نمایش دادن کار و زندگی، گسترش شیوع این بیماری را شاهد خواهیم بود.

گردان با اشاره به اینکه همیشه سعی می کنیم با تصویب مصوبه های لازم، از اقشار مرتبط با مدیریت شهری که متضرر می شوند، حمایت کنیم، افزود: اولویت نخست ما، سلامت و کمتر کردن دغدغه معیشتی مردم است.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر همدان نیز در ادامه با بیان اینکه ستاد مردمی مقابله با کرونا به صورت خودجوش، ساماندهی شده است، گفت: این ستاد به صورت حرفه ای در حال اجرا وظیفه است و وقتی حرف از سلامتی مردم است نگرانی امری طبیعی است.

حمید بادامی نجات با تاکید بر اینکه تا وقتی مردم در صحنه نباشند، از دست هیچ فردی کاری برنمی آید، اظهار کرد: ضروری است حوزه های روابط عمومی ارگان ها فعال شوند و مردم را در آگاهی سازی کمک رسانند و برای این کار باید از خبرنگاران و فضای مجازی به نفع جامعه استفاده کرد.

وی با بیان اینکه رفتار مردم به گونه ای است که گویی در شرایط عادی به سر می بریم، افزود: نمی توان با یک نسخه، همه شهر را مدیریت کرد چراکه مناطق حاشیه ای و کم برخوردار با مشکل روبرو خواهند شد همچنین باید آرامش به جامعه بازگردد.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 4093

به "فقط محوطه تاریخی گنجنامه بسته است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فقط محوطه تاریخی گنجنامه بسته است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید