فضا و کیفیت خدمات درمانی در کرمان افزایش یابد

به گزارش نوای پرنده پارسی، به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی دفتر ارتباطات مردمی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی، محمدرضا پورابراهیمی در بازدید از بیمارستان سیدالشهدا کرمان گفت: ارائه خدمتی که در این مجموعه درمانی به نیروهای ناجا و سایر مردم انجام می گردد با توجه به کسری تخت های بیمارستانی که در استان با آن روبرو هستیم عملا یاری به دولت است در حالی که ناجا ذاتا ماموریتی در حوزه درمانی ندارد.

فضا و کیفیت خدمات درمانی در کرمان افزایش یابد

وی به لزوم گسترش فضای درمانی و کیفیت خدمات درمانی در استان کرمان اشاره داشت و گفت: مجموعه از کارهای مطلوب و نوآوری های جدیدی در بیمارستان سیدالشهدا شکل گرفته که قابل تقدیر است و مردم هم از خدمات ارائه شده ابراز رضایت دارند.

پورابراهیمی به ارائه 27 هزار مورد خدمات سرپایی در بیمارستان سیدالشهدا به صورت ماهانه اشاره داشت و پیشنهاد داد تا توسعه مجموعه را در دستور کار قرار گیرد و اضافه کرد: وسعت کار و خدمات و حجم ظرفیت خدمات را می توان افزایش داد و ما نیز در مجلس آمادگی کامل را برای همراهی مجموعه ناجا در این زمینه داریم.

وی توضیح داد: ناجا می تواند در تدارک برنامه ای 20 ساله یک سایت بیمارستانی جامع را در استان ببیند و دیگر مجموعه ها از جمله توانبخشی و ... را به صورت بیمارستانی جامع جنوب شرق را وارد کند.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: در کرمان به شدت به افزایش تخت های بیمارستانی احتیاج داریم ضمن اینکه جنوب شرق کشور را هم می تواند پوشش دهد.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 733

به "فضا و کیفیت خدمات درمانی در کرمان افزایش یابد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فضا و کیفیت خدمات درمانی در کرمان افزایش یابد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید