ضرر 8 میلیاردی پرسپولیس از فسخ ترابی و سود 12 میلیاردی ستاره سرخ ها

به گزارش نوای پرنده پارسی، در قرارداد ترابی عنوان شده که او در صورتی که 90درصد قرارداد خود را دریافت نکند می تواند با این باشگاه فسخ کند. ترابی با تکیه بر همین بند قرارداد راهی فدراسیون فوتبال شده و قرارداد خود را با پرسپولیس فسخ نموده است.

ضرر 8 میلیاردی پرسپولیس از فسخ ترابی و سود 12 میلیاردی ستاره سرخ ها

به گزارش خبرنگاران، مهدی ترابی امروز با حضور در باشگاه پرسپولیس شرایط خود برای ادامه حضور در پرسپولیس را خاطرنشان کرد که این موضوع با مخالفت مدیران این باشگاه روبه رو شد.

مهدی ترابی اگرچه با پرسپولیس برای فصل بعد قرارداد دارد اما گفته می گردد او به دلیل اینکه پرداختی این فصلش 83 درصد کل مبلغ قراردادش بوده امکان فسخ قرارداد با پرسپولیس را داشته است.

در قرارداد ترابی عنوان شده که او در صورتی که 90درصد قرارداد خود را دریافت نکند می تواند با این باشگاه فسخ کند. ترابی با تکیه بر همین بند قرارداد راهی فدراسیون فوتبال شده و قرارداد خود را با پرسپولیس فسخ نموده است.

شماره 9 سرخ ها به باشگاه اعلام نموده که از باشگاهی قطری پیشنهادی یک میلیون دلاری دارد اما حاضر است با نیمی از این مبلغ فصل بعد هم در پرسپولیس بماند.

رقمی نزدیک به 12میلیارد تومان. نکته جالب اینجاست که این بازیکن در واقع با اقدام به فسخی که انجام داده در واقع نیازی به رضایتنامه پرسپولیس هم ندارد. ترابی در صورتی که با پرسپولیس فسخ نمی کرد باید 35 درصد از مبلغ ترانسفر خود را در اختیار سرخ ها قرار می داد.

به نظر می رسد فسخ ترابی با پرسپولیس کاملا آگاهانه بوده است چرا که از انتقال 24 میلیاردی ستاره پرسپولیس به قطر، با این شرایط سرخ ها سهمی نخواهند داشت.

در واقع ترابی از بین سه گزینه موجود، ادامه حضور در پرسپولیس با 12 میلیارد، انتقال به لیگ قطر بدون فسخ با پرسپولیس با 16 میلیارد دریافتی و فسخ با پرسپولیس وانتقال به قطر با 24 میلیارد دریافتی گزینه سوم را انتخاب کرد تا دریافتی اش از این انتقال صد در صد باشد.

گفته می گردد تیم خواستار ترابی الحیل قطر است. باشگاهی پیش از این خبر علاقه او به جذب مهدی ترابی هم شنیده شده بود.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 4993

به "ضرر 8 میلیاردی پرسپولیس از فسخ ترابی و سود 12 میلیاردی ستاره سرخ ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ضرر 8 میلیاردی پرسپولیس از فسخ ترابی و سود 12 میلیاردی ستاره سرخ ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید