سیف الله پور: اگر قرار است لیگ را فشرده و بدون تماشاگر برگزار نمایند، بهتر است تعطیل گردد، فکری دست روی هر بازیکنی بگذارد، جذب می کنیم

به گزارش نوای پرنده پارسی، مدیر تیم فوتبال نساجی اعتقاد دارد؛ فصل جاری مسابقات لیگ برتر باید نیمه تمام بماند و برای فصل بعد برنامه ریزی گردد .

سیف الله پور: اگر قرار است لیگ را فشرده و بدون تماشاگر برگزار نمایند، بهتر است تعطیل گردد، فکری دست روی هر بازیکنی بگذارد، جذب می کنیم

ایزد سیف الله پور در گفت وگو با خبرنگار ورزشی نوای پرنده پارسی درباره آخرین شرایط تیم فوتبال نساجی گفت: لحظه شماری می کنیم تا شرایط لیگ تعیین گردد. یکسری از باشگاه ها اعلام نموده اند بازی ها به طور کامل تعطیل گردد که ما هم موافق آن هستیم. الان سه ماه است مسابقات تعطیل شده و از نظر ما آغاز مجدد بازی ها درست نیست. اعتقاد من این است فصل جاری لیگ برتر باید تعطیل گردد و برای فصل بعد برنامه ریزی کنیم. در هر صورت فعلا به روش آنلاین تمرینات مان را انجام می دهیم اما همانطور که می دانید این روش جایگزین خوبی برای تمرین گروهی نیست.

وی در خصوص اینکه شایعه شده است سازمان لیگ به باشگاه ها اعلام نموده برای آغاز تمرینات آماده باشند، گفت: هیچ نامه ای در این باره به ما داده نشده است. ما هم این صحبت ها را در فضای مجازی دیدیم. جلسه هم در این خصوص برگزار نشده و همه این شایعات در حد حرف است.

مدیر تیم فوتبال نساجی در ادامه توضیح داد: نظر ما این است که فصل جاری به طور کامل لغو گردد. برگزاری مسابقات بدون حضور تماشاگر واقعاً ظلم است. شما تصور کنید بازی در آبادان یا قائمشهر بدون تماشاگر باشد، این واقعاً ظلم است. به هر حال همانطور که گفتم ما دوست داریم اگر بازی ها برگزار می گردد با حضور تماشاگران باشد.

سیف الله پور درباره نامه باشگاه نساجی به سازمان لیگ برای لغو کامل مسابقات لیگ برتر توضیح داد: بله ما در این خصوص نامه زدیم و گفته ایم اگر می خواهند لیگ را فشرده و بدون تماشاگر برگزار نمایند، بهتر است لیگ را نیمه تمام به انتها برسانند اما اگر در شرایط نرمال و با حضور تماشاگران برگزار گردد ما هم تابع تصمیم سازمان لیگ هستیم. تیم ها در این فصل سه بار بدنسازی کردند، این خیلی سخت است. اولویت ما جان بازیکنان و سلامت آنها است اما اگر قرار است بازی ها برگزار گردد، بهتر است با حضور تماشاگران باشد.

وی در خصوص تمدید قرارداد بازیکنان نساجی نیز یادآور شد: در یکی دو روز گذشته با علی امیری (مدیرعامل نساجی) در این مورد صحبت کردیم اما متاسفانه محمود فکری در غم از دست دادن برادر خود سوگوار است که ما هم این ضایعه را به او تسلیت می گوییم. اکنون منتظریم تا فکری شرایط روحی و روانی خود را پیدا کند و سپس در این مورد تصمیم بگیریم. خوشبختانه باشگاه ما اکنون شرایط خوبی دارد و به تعهدات خود عمل نموده است. شرایط به گونه ای است که بازیکنان دوست دارند در نساجی باشند. ما هم با فکری قرارداد یک سال و نیمه داریم و دست روی هر بازیکنی بگذارد، برای موفقیت نساجی وی را جذب خواهیم کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 31 خرداد 1399 بروزرسانی: 31 خرداد 1399 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 4421

به "سیف الله پور: اگر قرار است لیگ را فشرده و بدون تماشاگر برگزار نمایند، بهتر است تعطیل گردد، فکری دست روی هر بازیکنی بگذارد، جذب می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سیف الله پور: اگر قرار است لیگ را فشرده و بدون تماشاگر برگزار نمایند، بهتر است تعطیل گردد، فکری دست روی هر بازیکنی بگذارد، جذب می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید