سرمربی تراکتور: برای رسیدن به قهرمانی می جنگیم

به گزارش نوای پرنده پارسی، سرمربی تیم تراکتور با بیان اینکه در بازیهای لیگ هر چه جدیت داریم در بازی جام حذفی هم ارائه خواهیم کرد، گفت: در کورس قهرمانی لیگ و جام حذفی برای رسیدن به قهرمانی جدل می کنیم.

سرمربی تراکتور: برای رسیدن به قهرمانی می جنگیم

به گزارش خبرنگاران، مصطفی دنیزلی شامگاه شنبه 6 مهرماه در جمع خبرنگاران، با بیان اینکه برای نخستین بار به همدان سفر می کنم البته در گذشت چند سالی مربی تیم پاس تهران بوده ام، اظهار کرد: این روزها با بازیهای لیگ برتر و جام حذفی همراه خواهیم بود هر چند بازیهای جام حذفی جدای از لیگ است به طوریکه سوپرایزهایی در جام حذفی انجام می گیرد که در لیگ رخ نمی دهد، در همه جای دنیا بدین شکل است.

وی با بیان اینکه ما در این بازی به دنبال برد و صعود هستیم، بیان نمود: فردا سعی می کنیم برای طرفداران شهر همدان فوتبال قابل توجه و خوبی عرضه کنیم و با برد در این بازی به راهمان در جام حذفی ادامه دهیم.

دنیزلی با بیان اینکه در رابط با تیم مقابل(پاس همدان) اطلاعات جانبی نداریم اما تیم جوان و پرتحرکی است، شرح داد: به هر حال در بازیهای لیگ هر چه جدیت داریم در این بازی هم ارائه خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه بازی های جام حذفی در مرحله یک شانزدهم واقع شده است و از الان نمی توان درباره قهرمانی جام حذفی صحبت کرد، اضافه نمود: به هر حال در کورس قهرمانی لیگ و جام حذفی برای رسیدن به قهرمانی جدل می کنیم.

وی با بیان اینکه با توجه به اینکه در بازی فردا از بازیکنانی که در بازیهای لیگ از آنها استفاده نکرده ایم، استفاده خواهیم کرد، گفت: همراهی مسعود شجاعی با وجود محرومیت به این علت است که با تیم یکدست و همگام حرکت کند.

وی درباره پیشرفت فوتبال ایران نسبت به سالهای گذشته بیان نمود: نه تنها در ایران بلکه در کل دنیا فوتبال نسبت به سالهای قبل متفاوت تر شده و این تفاوت ها در کشورهای رو به پیشرفت بیشتر دیده می شود، ایران هم از جمله کشورهایی است که در فوتبال از خودش جهش نشان داده و رو به جلو پیشرفت می کند.

به گفته سرمربی تیم تراکتور، تیم ملی ایران هم در بازیهای آسیایی و هم در جام دنیای خوب ظاهر شده و نتایج مطلوبی کسب کرده است همچنین اگر به شکل جامع به لیگ نگاه کنیم تفاوت خاصی بین تیمهای لیگ اول وجود ندارد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا انتقال پاس به همدان را مثبت ارزیابی می کنید؟ پاسخ داد: همدان را جدای از فوتبال به لحاظ قدمت تاریخ و انسانی اش می دانم که در جای خاصی در ایران واقع شده است و تیم پاس اگر آنطور که از پاس جدا شدم، با همان شکل به همدان می آمد از لحاظ فوتبال هم زبانزد می شد.

دنیزلی در سرانجام یادآور شد: هدف ما از تمرین در همدان فقط عرق گیری بود. اگرچه جایی که قرار بود تمرین کنیم از ما دور بود و به این خاطر در یک محوطه کوچک تمرین عرق گیری خود را انجام دادیم.

گفتنی است؛ در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی فردا -یکشنبه 7 مهرماه- از ساعت 15:15 تیم پاس همدان و تراکتور تبریز در ورزشگاه شهید حاج بابایی شهر مریانج در مقابل هم صف آرایی می کنند.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 2527

به "سرمربی تراکتور: برای رسیدن به قهرمانی می جنگیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمربی تراکتور: برای رسیدن به قهرمانی می جنگیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید