رکوردشکنی سریال آقازاده

به گزارش نوای پرنده پارسی، در آستانه انتشار قسمت یازده سریال آقازاده، اپیزود قبلی این سریال با بیش از 60 میلیون دقیقه بازدید رکورد تماشای هر قسمت از سریال در شبکه نمایش خانگی را شکست.

رکوردشکنی سریال آقازاده

این قسمت از سریال آقازاده که در قالب یک اپیزود 100 دقیقه ای در روز آدینه 31 مرداد ماه منتشر شد، با گذشت سیزده روز از انتشار عدد 60 میلیون و 172 هزار و 49 دقیقه تماشا را تنها بر روی یک پلتفرم (فیلیمو) را به ثبت رساند که رکوردی برای هر قسمت سریال در بین تمام سریال های شبکه نمایش خانگی محسوب می گردد.

ثبت میزان بازدید بر اساس دقیقه تماشا از مهمترین معیارهای سنجش مخاطب در شبکه نمایش خانگی است که با میزبانی سرویس های وی اودی از سریال ها و فراهم کردن بستر پخش، این معیار بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است.

آقازاده پیش از این نیز با گذشت چهار روز از انتشار قسمت اولش، رکورد 25 میلیونی دقیقه تماشا را ثبت نموده بود که پس از تنها نزدیک به دو ماه در آستانه قسمت یازدهم این عدد به حدود 59 میلیون دقیقه تماشا رسیده که با اختلاف بالاترین میزان دقیقه تماشای قسمت اول در بین کل سریال های شبکه نمایش خانگی است.

آنالیز رفتار تماشای مخاطبان سریال آقازاده در سامانه نمایش درخواستی فیلیمو نشان می دهد که با گذشت 10 قسمت، همچنان میزان بازدید اپیزودهای ابتدایی در حال رشد است.

قسمت یازدهم این سریال روز آدینه 14 شهریور در سرویس های وی اودی و شبکه نمایش خانگی پخش خواهد شد.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: فرارو
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 5188

به "رکوردشکنی سریال آقازاده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رکوردشکنی سریال آقازاده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید