خبرنگاران آبرسانی به مراکز بیمارستانی و درمانی اهواز به وسیله تانکرهای سیار

به گزارش نوای پرنده پارسی، اهواز- خبرنگاران- معاون امور عمرانی استانداری خوزستان گفت: با توجه به شرایط کرونایی وبا هماهنگی و همکاری دستگاه های مربوطه، آبرسانی به مراکز درمانی و بیمارستانی اهواز به وسیله تانکرهای سیار در حال اجرا است.

خبرنگاران آبرسانی به مراکز بیمارستانی و درمانی اهواز به وسیله تانکرهای سیار

فاضل عبیات روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار خبرنگاران با اشاره به مسائل پیش آمده در تصفیه خانه شماره 2 اهواز اظهارداشت: با برنامه ریزی های انجام شده آبرسانی به مراکز درمانی از طریق تانکر در حال اجرا است.

برابر با اعلام شرکت آبفای اهواز بیش از 15 تانکر درحال آبرسانی به بیمارستان ها به ویژه در غرب اهواز هستند.

به گفته معاون عمرانی استانداری خوزستان، در جریان تعمیرات دوره ای و معمول این تصفیه خانه، یکی از شیرهای خروجی در ساعت 2 بامداد دچار شکستگی شد.

عبیات ادامه داد: به دلیل سرریز ایجاد شده، سالنی که الکتروپمپ های تصفیه خانه در آن مستقر هستند دچار آبگرفتگی شد و برای برطرف اساسی مشکل، عوامل شرکت آبفا در ایجاد شرایط لازم برای نصب الکتروپمپ های جدید در این تصفیه خانه هستند.

عبیات با تاکید بر اینکه الکتروپمپ های قبلی همگی ضد آب هستند افزود: با این وجود تصمیم گرفته شد برای جلوگیری از هرگونه اخلال احتمالی در سیستم تصفیه خانه این تجهیزات تعویض شوند.

وی افزود: امیدوار هستیم که تا انتها امروز مشکل قطع آب شرب مناطق مختلف شهر اهواز برطرف گردد و همه عوامل مربوط به شرکت آبفا در کوشش برای بازگرداندن شرایط به حالت عادی هستند.

امروز به دلیل قطعی آب در بخشی از اهواز و شرایط کرونایی، ادارات و دستگاه های اجرایی در مرکز استان تعطیل شدند.

bestcanadatours.com: تور کانادا | با تور کانادا سفر کنید، ویزای کانادا، تور کانادا ارزان، قیمت تور کانادا نوروز، بهار، پاییز، تابستان، زمستان را با ما تجربه کنید.

منبع: ایرنا
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 6324

به "خبرنگاران آبرسانی به مراکز بیمارستانی و درمانی اهواز به وسیله تانکرهای سیار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران آبرسانی به مراکز بیمارستانی و درمانی اهواز به وسیله تانکرهای سیار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید