جام مربیان و کشتی گیران برتر اوکراین، نجاتی، گرایی و کاویانی نژاد به دیدار فینال راه یافتند

به گزارش نوای پرنده پارسی، مسابقات مقدماتی پنج وزن دوم رقابت های بین المللی جام مربیان و کشتی گیران برتر اوکراین از ظهر امروز در شهر کی یف برگزار شد.

جام مربیان و کشتی گیران برتر اوکراین، نجاتی، گرایی و کاویانی نژاد به دیدار فینال راه یافتند

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، در پایان رقابت های مقدماتی علیرضا نجاتی، محمدعلی گرایی و امین کاویانی نژاد به ترتیب در اوزان 60 و 77 کیلوگرم کشتی فرنگی راهی دیدار فینال شدند و رامین طاهری و امین میرزازاده نیز در اوزان 87 و 130 کیلوگرم کشتی فرنگی به دیدار رده بندی رفتند. در وزن 92 کیلوگرم کشتی آزاد نیز محمدعلی تبار در گروه بازنده ها حضور دارد.

عرفان الهی در وزن 70 کیلوگرم کشتی آزاد و دانیال سهرابی در وزن 67 کیلوگرم کشتی فرنگی نیز از دور رقابت ها کنار رفتند.

نتایج کشتی گیران کشورمان به شرح زیر است:

کشتی آزاد:

در وزن 70 کیلوگرم عرفان الهی دارنده مدال نقره نوجوانان جهان در سال 2019 پس از استراحت در دور نخست در دور دوم ایوان کوسیاک از اوکراین با نتیجه 18 بر 7 مغلوب گردید و با توجه به شکست این کشتی گیر اوکراینی در مرحله یک هشتم نهایی، الهی از دور رقابت ها کنار رفت.

در وزن 92 کیلوگرم محمد علی تبار در دور نخست با نتیجه 10 بر 4 مغلوب ایراکلی متسیتوری دارنده مدال برنز جهان از گرجستان شد و با توجه به حضور این کشتی گیر در دیدار فینال، علی تبار به گروه بازنده ها رفت. وی ابتدا در این گروه باید به مصاف عمرحاجی محمداف از بلاروس برود و در صورت پیروزی بر این حریف در دیدار رده بندی مقابل آرکادزی پاهاسیان از بلاروس قرار خواهد گرفت.

کشتی فرنگی:

در وزن 60 کیلوگرم علیرضا نجاتی دارنده مدال برنز جهان پس از استراحت در دور اول و در دور دوم مقابل دمیترو تسیمبالیوک دارنده مدال برنز اروپا از اوکراین با نتیجه 9 بر صفر به فزونی رسید وی در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی مقابل گئورگ غریبیان قهرمان اروپا از ارمنستان با نتیجه 5 بر یک پیروز و راهی مرحله نیمه نهایی شد. نجاتی در این مرحله مقابل الهام بهرام اف قهرمان آسیا از ازبکستان با نتیجه 9 بر 6 به فزونی رسید و راهی دیدار فینال شد. حریف وی در دیدار فینال ژولامان شارشنبکوف دارنده مدال نقره جهان از قرقیزستان است.

در وزن 67 کیلوگرم دانیال سهرابی کشتی گیر جوان کشورمان در دور اول با نتیجه 11 بر صفر (ضربه فنی) مقابل اسلاویک گالتسیان دارنده مدال برنز جهان از ارمنستان مغلوب گردید و با توجه به شکست این کشتی گیر در مرحله یک چهارم نهایی، سهرابی از دور رقابت ها حذف شد.

در وزن 77 کیلوگرم محمدعلی گرایی در دور نخست با نتیجه 11 بر صفر مارسل استرکوبورگ از هلند را شکست داد. وی در دور بعد مقابل باکوری گوگولی از گرجستان با نتیجه 9 بر صفر (ضربه فنی) پیروز شد و به مرحله یک چهارم نهایی راه یافت. گرایی در این مرحله ایسرالمبرت کاریون از اسپانیا را با نتیجه 8 بر صفر مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. گرایی در این مرحله با نتیجه 9 بر صفر ولادمیر یاکوولیف از اوکراین را شکست داد و راهی دیدار فینال شد. در همین وزن امین کاویانی نژاد در دور نخست با نتیجه 6 بر صفر دمیترو پیشکوف دارنده مدال برنز بازی های اروپایی از اوکراین را مغلوب کرد. وی در دور دوم مقابل استویان کوباتوف از بلغارستان با نتیجه 2 بر یک به پیروزی رسید و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. کاویانی نژاد در این مرحله با نتیجه 9 بر صفراریک نیکوقوسیان از فرانسه را از پیش رو برداشت و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله کایراتبک توگولبایف از قرقیزستان را با نتیجه یک بر یک مغلوب کرد و حریف گرایی در دیدار فینال شد.

در وزن 87 کیلوگرم رامین طاهری پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه 5 بر یک از سد روسلان ماحومدوف از از اوکراین گذشت وی در دور سوم و در مرحله یک چهارم نهایی مقابل ایهان یاراشوویچ از بلاروس با نتیجه 3 بر 2 به پیروزی دست یافت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. طاهری در این مرحله مقابل لاشا گوبادزه قهرمان جهان از گرجستان با نتیجه 13 بر یک (ضربه فنی) مغلوب گردید و راهی دیدار رده بندی شد. برنده کشتی میان آساکولوف از ازبکستان و آندریوویچ از اوکراین حریف طاهری در دیدار رده بندی خواهد بود.

در وزن 130 کیلوگرم امین میرزازاده پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه 8 بر صفر میخایلو ویشنیوتسکی از اوکراین را مغلوب کرد و به مرحله یک چهارم نهایی راه یافت. وی در این مرحله با نتیجه 4 بر صفر رومان کیم دارنده مدال برنز آسیا از قرقیزستان را مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. میرزازاده در این مرحله با نتیجه نزدیک یک بر یک مغلوب زویادی پاتاریدزه قهرمان زیر 23 سال جهان از گرجستان شد و به دیدار رده بندی رفت. برنده مبارزه میان کوالنکو از اوکراین و اوواساپیان از ارمنستان حریف نماینده کشورمان در دیدار رده بندی خواهد بود.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 6357

به "جام مربیان و کشتی گیران برتر اوکراین، نجاتی، گرایی و کاویانی نژاد به دیدار فینال راه یافتند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جام مربیان و کشتی گیران برتر اوکراین، نجاتی، گرایی و کاویانی نژاد به دیدار فینال راه یافتند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید