تخلیه 125 هزار نفر درپی آتش سوزی گسترده در کالیفرنیا

به گزارش نوای پرنده پارسی، خبرنگاران: وقوع 9 آتش سوزی همزمان در ایالت کالیفرنیا آمریکا منجر به تخریب ده ها منزل مسکونی شده و 125 هزار نفر از مردم را نیز مجبور به ترک خانه های خود کرد.

تخلیه 125 هزار نفر درپی آتش سوزی گسترده در کالیفرنیا

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران به نقل از رویترز؛ مقامات کالیفرنیا از وقوع آتش سوزی های گسترده در جنوب این ایالت خبر دادند که درپی آن 125 هزار نفر مجبور به ترک خانه های خود شده و یک نفر نیز ممکن است در جریان این آتش سوزی ها احتمالا جان خود را از دست داده است.

از 9 آتش سوزی رخ داده در جنوب کالیفرنیا آتش سوزی موسوم به کوکوس فایر بزرگترین تهدید به شمار می رود و درحال نزدیک شدن به شمال سن دیگو است. این آتش سوزی باعث نابودی یک منزل مسکونی بزرگ در سان مارکوس شد. تصاویر تلویزیونی شعله های آتش را نشان می دهد که درحال نزدیک شدن به خانه ها است.

مقامات اعلام کردند که درباره وقوع چنین آتش سوزی های بزرگی به صورت همزمان تحقیق خواهند کرد. کلانتر سن دیگو دراین باره گفت: وقتی شاهد 9 آتش سوزی همزمان در سراسر ایالت هستیم، ما هم همانند مردم مشکوک شده ایم.

طبق گزارشات تایید شده این آتش سوزی منجر به تخریب یم ساختمان 18 واحدی و 7 منزل مسکونی دیگر شد. در پی این آتش سوزی هفت منزل و دو شرکت نیز آسیب دید. هرچند آتش نشان ها برای عدم گسترش آتش تلاش می کنند اما وزش باد باعث تغییر جهت آتش به سمت جنوب شرق و فرار مردم از خانه های خود شده است.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: تسنیم
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 4460

به "تخلیه 125 هزار نفر درپی آتش سوزی گسترده در کالیفرنیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تخلیه 125 هزار نفر درپی آتش سوزی گسترده در کالیفرنیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید