تایید کاهش نقش کمیته فنی استقلال

به گزارش نوای پرنده پارسی، بهتاش فریبا بعد از ماه ها از کمرنگ شدن نقش کمیته فنی در باشگاه استقلال پرده بر می دارد. موضوعی که پیش تر از سوی آن ها کتمان می شد.

تایید کاهش نقش کمیته فنی استقلال

بهتاش فریبا از کمرنگ شدن نقش کمیته فنی در باشگاه استقلال گلایه دارد. فریبا می گوید: به هر صورت من معتقدم این جلسه، جلسه کمیته فنی نبود. چون فصل تقریبا تمام شده و تنها 3 بازی باقی مانده است. من، آقایان مظلومی، رضایی، نامجو مطلق و علی جباری در جلسه حضور داشتیم و با فتحی در خصوص مسائل مختلف صحبت کردیم. قرار شد اگر مربی جدیدی آوردند کمیته فنی دوباره شکل بگیرد. تمامی اتفاقات این نشست مکتوب می گردد همانطور که قبلا جلسات ما صورتجلسه می شد. اعتقاد دارم اگر کمیته فنی در جریانات این فصل فعالیت بیشتری داشت کار استقلال به اینجا نمی کشید ولی به هر حال خودشان از ما نخواستند که جلسات ادامه داشته باشد. مربی آینده استقلال داخلی است یا خارجی؟ فریبا به این سوال پاسخ می دهد: در این نشست که همه چیز روی محورانتخاب مربی خارجی بود. خود مدیران استقلال هم به دنبال مربی خارجی هستند. هر شخصی نظر خودش را داد ولی با توجه به اینکه 2 ماه و 10 روز فرصت تا فصل آینده داریم می گردد روی مربی خارجی برنامه ریزی کرد. اگر نظرات همه اعمال گردد اتفاقات خوبی برای استقلال فصل بعد می افتد. مطمئنا ما هم اجازه نمی دهیم مسائل این فصل دوباره تکرار گردد.

2

bestcanadatours.com: تور کانادا | با تور کانادا سفر کنید، ویزای کانادا، تور کانادا ارزان، قیمت تور کانادا نوروز، بهار، پاییز، تابستان، زمستان را با ما تجربه کنید.

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 1219

به "تایید کاهش نقش کمیته فنی استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تایید کاهش نقش کمیته فنی استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید