برانکو گفت چاره ای ندارم باید کمتر بازی کنی

به گزارش نوای پرنده پارسی، سامان نریمان دنیا مهاجم تیم ماشین سازی در دیدار این تیم برابر استقلال تهران یکی از مهره های کلیدی و پایه گذار گل تیمش و اخراج مدافع حریف بود.

برانکو گفت چاره ای ندارم باید کمتر بازی کنی

نریمان دنیا در گفت وگو با خبرنگاران درباره این بازی گفت: خدا را شکر بچه ها عالی و شجاع بازی کردند همه چیز عالی پیش رفت و با تدابیر مربیان توانستیم برنده بازی شویم. البته خدا با ما بود و شانس هم آوردیم. ضمن اینکه نباید فراموش کنید قبل از گل دقیقه 94ما 3-2موقعیت گل خوب هم داشتیم. حتی در دقیقه 3-2مسابقه بود که یک تک به تک را از دست دادیم. با این حال کسب 3امتیاز در همین هفته اول بسیار ارزشمند بود.

وی ادامه داد: استقلال هم خوب بازی کرد. اما هفته اول است باید 3-2هفته بگذرد تا عیار تیم ها معین گردد. حتی عیار تیم ما هم 3-2هفته دیگر معین می گردد. ولی لیاقت برد مقابل استقلال در هفته اول را داشتیم چراکه چندین موقعیت گل روی دروازه حریف داشتیم.

این مهاجم تیم ماشین سازی با بیان این مطلب که فشار روی استقلال بیشتر از آنها بود تأکید کرد: استقلال با مربی جدید و بعضی بازیکنان جدید بد کار نکرد اما فشار برای نتیجه گیری و برد بیشتر از ما روی این تیم بود. با این حال تیم خوب و قابل احترامی بودند و به نظرم در هفته های آینده حرف های زیادی برای گفتن خواهند داشت. این استقلال نسبت به فصل قبل تفاوتی نداشت. فقط 3-2بازیکن در ترکیب اصلی تغییر نموده بودند و شاکله تیم همان ترکیب پارسال بود. با این حال همانطور که تأکید کردم بعداز هفته چهارم یا پنجم می توان از نقاط قوت و ضعف تیم ها صحبت کرد.

نریمان دنیا درخصوص خطای محمد دانشگر روی خود و اخراجش گفت: صد درصد خطا درست بود. من با دروازه بان حریف تک به تک بودم و اگر دانشگر روی من خطا نمی کرد 99درصد توپ را تبدیل به گل می کردم و ای کاش خطا نمی کرد تا من گلزن لقب می گرفتم. البته اتابک زارعی هم توپ را تبدیل به گل کرد و کارش ارزشمند بود.

او با بیان این مطلب که بهترین بازی های خود را در زمانی انجام داده که رسول خطبیی مربی اش بوده تأکید کرد: رسول خطیبی 3-2سال مربی من بوده و شناخت خوبی از من دارد حتی وقتی در تراکتورسازی هم با هم بودیم در نیم فصلی که بودیم قهرمان شدیم؛ آن هم در شرایطی که بسیاری اعتراض می کردند آن تیم در جابجایی ضعیف عمل نموده است. خطیبی تا حالا دو تیم را از دسته اول به لیگ برتر آورده است. او همیشه از من حمایت می نماید و به من اعتماد به نفس می دهد.

وی اضافه نمود: اینکه مربی بتواند به بازیکن اعتماد به نفس دهد خیلی یاری می نماید. این موضوع در پیکان با جلالی و فرکی به دلیل عدم شناخت آنها به من وجود نداشت. در پرسپولیس برانکو خیلی به من اعتماد به نفس می داد اما می گفت چاره ندارم باید کمتر بازی کنی و تأکید داشت اگر بمانم بیشتر بازی خواهم کرد.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 2043

به "برانکو گفت چاره ای ندارم باید کمتر بازی کنی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برانکو گفت چاره ای ندارم باید کمتر بازی کنی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید