بازتاب پیشنهاد عجیب برای طارمی! ، خبرنگار پرتغالی دست به افشا زد!

به گزارش نوای پرنده پارسی، یک خبرنگار پرتغالی به واقعیت پیشنهاد پاری سن ژرمن فرانسه به مهدی طارمی واکنش نشان داد.

بازتاب پیشنهاد عجیب برای طارمی! ، خبرنگار پرتغالی دست به افشا زد!

به گزارش خبرنگاران آنلاین، خبر تمایل چند باشگاه فرانسوی از جمله پاری سن ژرمن به مهدی طارمی مهاجم ایرانی پورتو روز گذشته منتشر شد و به صورت گسترده ای در رسانه های ایران و برخی از رسانه های فرانسوی بازتاب یافت.

منبع این خبر روزنامه اوجوگو پرتغال ذکر شده بود اما در هیچکدام از صفحات این روزنامه، اثری از پیشنهاد و تمایل پاریس به طارمی دیده نمی شد.

در همین ارتباط آنا لوییزا خبرنگار روزنامه اوجوگو افشا کرد که خبر پیشنهاد باشگاه های فرانسوی به طارمی واقعیت ندارد و این خبر جعلی به اوجوگو نسبت داده شده است.

لوییزا در یک رشته توییت به آنالیز منبع این خبر پرداخت و بعد از انجام چند جستجو به صفحه ای در توییتر رسید که یک حساب کاربری هواداری و غیر معتبر بود.

این روزنامه نگار پرتغالی نوشت: بازهم می گویم در اوجوگو نه خبری از باشگاه های علاقه مند به طارمی بود و نه حتی امکانش وجود داشت که خبر اشتباه ترجمه بگردد. این کاملاً ساختگی است.

لوییزا بعلاوه تمایل باشگاه فنرباغچه ترکیه به طارمی را یک خبر ساختگی دانست که منبع آن به یک صفحه توییتری غیر معتبر می رسید.

به گفته لوییزا، این اتفاقات در حالی رخ می دهد که هنوز فصل فوتبالی در اروپا به سرانجام نرسیده است و همین اخبار اشتباه با همراهی کارشناسان جابجایی فوتبال دنبال می گردد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 4 خرداد 1402 بروزرسانی: 4 خرداد 1402 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 7807

به "بازتاب پیشنهاد عجیب برای طارمی! ، خبرنگار پرتغالی دست به افشا زد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازتاب پیشنهاد عجیب برای طارمی! ، خبرنگار پرتغالی دست به افشا زد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید