انتخاب دبیرکل قانونی است

به گزارش نوای پرنده پارسی، فدراسیون فوتبال در خصوص انتخاب سرپرست دبیرکلی فدراسیون و ایرادهایی که کنفدراسیون وارد نموده است، توضیحاتی ارائه کرد.

انتخاب دبیرکل قانونی است

از وبسایت وزارت بهداشت درمان آموزش پزشکی دیدن نمایید.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری نوای پرنده پارسی از سایت رسمی فدراسیون فوتبال،فدراسیون فوتبال درباره موضوعات منتشره پیرامون انتخاب سرپرست دبیرکلی فدراسیون توضیحاتی ارائه کرد:

1- سرپرست محترم دبیرکلی فدراسیون فوتبال در روز 28 اسفند 98 از سمت خود در هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس کناره گیری کردند. به دنبال این موضوع، مجمع باشگاه پرسپولیس در مورخ 6 فروردین 99 با کناره گیری ایشان موافقت کردند.

2- به دنبال جلسه چهارشنبه گذشته میان سرپرست محترم فدراسیون و سرپرست محترم وقت دبیرکلی با موضوع موضوع تغییر و تحولات و طرح این مساله در نشست، در جلسه روز پنجشنبه گذشته هیئت رییسه در مرکز ملی فوتبال، موضوع به اطلاع اعضا رسید و به رغم اینکه انتخاب سرپرست از اختیارات رییس است اما تشریفات موردنظر در این باره طی شد.

3 - در ماده 34 بند 3 درباره نشست های هیات رییسه به این موضوع اشاره شده که برگزاری جلسات حداکثر تا 7 روز قبل به اعضا اعلام گردد که با توجه به استفاده از قید حداکثر و اینکه موضوع برگزاری جلسه در زمان کمتری هم می تواند به استحضار اعضا برسد، هماهنگی لازم پس از جلسه روز چهارشنبه سرپرست فدراسیون و سرپرست دبیرکلی وقت برای برگزاری جلسه هیات رئیسه انجام گرفت.

4- فدراسیون فوتبال با تأکید بر ضرورت رعایت مفاد اساسنامه تصریح دارد به رغم اینکه اختیار نصب سرپرست برعهده ریاست محترم است و در دوره های قبلی گزینش سرپرست دبیرکلی هم همین فرآیند طی شده اما با توجه به اهمیت موضوع پس از جلسه چهارشنبه گذشته میان سرپرست فدراسیون و سرپرست وقت دبیرکلی، مراتب تغییرات و گزینش سرپرست دبیرکلی جدید به استحضار اعضا رسید و با اکثریت آرا فرایند تغییرات به انجام رسید.

5 - متاسفانه در ادامه فرایند تخریب و بی تقوایی، شایعه دیگری هم در بعضی محافل مطرح شده که امروز جلسه هیئت رئیسه فدراسیون برگزار شده که کذب بوده و هیچ جلسه ای برپا نشده است. در کذب بودن این ادعا، عدم حضور حداقل دو عضو هیات رییسه در خارج از تهران و حضور نوای پرنده پارسین در شهرهای خود است که امضای آنها در جلسه هیئت رییسه قبلی در باب تغییرات موجود است.

انتهای پیغام/4129/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 31 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 4172

به "انتخاب دبیرکل قانونی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتخاب دبیرکل قانونی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید