امتناع پسر ملکه انگلیس از همکاری درباره پرونده فساد اخلاقی اپستین

به گزارش نوای پرنده پارسی، وکیل مدافع قربانیان سوءاستفاده جنسی سرمایه دار معروف آمریکایی می گوید شاهزاده اندرو به نامه های درخواست برای همکاری وی در تحقیقات این پرونده پاسخ نداده است.

امتناع پسر ملکه انگلیس از همکاری درباره پرونده فساد اخلاقی اپستین

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، وکیل زنانی که قربانی سوءاستفاده و تجاوز جنسی سرمایه دار معروف آمریکایی هستند، ضمن اشاره به عدم همکاری شاهزاده انگلیسی، به او هشدار داد درباره عاقبت بازی فکر کند.

او روز یکشنبه به روزنامه میل گفت: ما تا به امروز 3 نامه رسمی به آدرس او در لندن و همچنین برای وکلایش در ماههای گذشته فرستاده ایم.

به گزارش نشریه آمریکایی نیوزویک، دیوید بوئیس که وکیل مدافع 12 زن قربانی این پرونده است از دوک یورک خواست با گروه وی و همچنین پلیس اف بی آی در این خصوص همکاری کند.

اندرو چندین بار به اقامتگاه اپستین رفته بود و متهم است که با ویرجینیا جوفره رابطه غیراخلاقی داشته است. این زن گفته که جفری اپستین او را به عنوان یک برده جنسی نگه می داشته و وقتی وی زیر سن قانونی بوده شاهزاده اندرو سه بار به او تعرض کرده است.

تصویری از پسر ملکه انگلیس در خانه یکی از زنانی که با اپستین رابطه غیراخلاقی داشته در کنار جوفره وجود دارد. اندرو بعد از مصاحبه با بی بی سی درباره این رسوایی، مجبور شد از دید عموم پنهان شود و از آن زمان از صحبت با پلیس در این خصوص امتناع کرده است.

جفری اپستین که با افراد مشهور و پرنفوذ زیادی از جمله بیل کلینتون، رئیس جمهور سابق و دونالد ترامپ، رئیس جمهور فعلی آمریکا و همچنین شاهزاده اندرو رابطه نزدیکی داشته، با اتهام های جنسی متعدد روبرو بود.

به دنبال اعلام خبر مرگ ناگهانی او در سال 2019، پرونده اش مختومه شد. البته دادستان ها گفتند تحقیقات ادامه پیدا خواهد کرد تا همدستان احتمالی وی تحت پیگرد قرار گیرند. دلیل مرگ وی خودکشی عنوان شد.

bestcanadatours.com: تور کانادا | با تور کانادا سفر کنید، ویزای کانادا، تور کانادا ارزان، قیمت تور کانادا نوروز، بهار، پاییز، تابستان، زمستان را با ما تجربه کنید.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 4514

به "امتناع پسر ملکه انگلیس از همکاری درباره پرونده فساد اخلاقی اپستین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امتناع پسر ملکه انگلیس از همکاری درباره پرونده فساد اخلاقی اپستین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید