اعتراض نفت مسجدسلیمان به محرومیت سه جلسه ای سعید آهنی

به گزارش نوای پرنده پارسی، مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان طی نامه ای به فدراسیون فوتبال، نسبت به محرومیت سنگین بازیکن این تیم واکنش نشان داد.

اعتراض نفت مسجدسلیمان به محرومیت سه جلسه ای سعید آهنی

به گزارش خبرنگاران، در پی شکایت فراز فاطمی، مدیر تیم جوانان از سعید آهنی، بازیکن تیم نفت مسجدسلیمان مبنی بر حضور نداشتن وی در اردوی تیم جوانان، بدون عذر موجه قانونی، کمیته انضباطی نیز آهنی را طبق بند یک ماده 83 مقررات انضباطی و با اعمال ماده 93 تعیین مقررات به پرداخت 50 میلیون ریال جریمه نقدی و محرومیت از سه مسابقه باشگاهی در کلیه رده ها محکوم کرد.

این موضوع نیز واکنش و اعتراض مهران نصیریان دوست، مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان را در بر داشت و او با ارسال نامه ای به فدراسیون فوتبال توضیحاتی را ارائه داد.

در متن نامه مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان خطاب به نایب رییس فدراسیون و رییس سازمان لیگ آمده است:

به استحضار می رساند هیچگونه ابلاغی مبنی بر دعوت آهنی به تیم ملی از طریق سیستم اتوماسیون اداری فدراسیون به این باشگاه واصل نگردیده است. در صورت دعوت نامه مبنی بر حضور در تمرینات تیم ملی، باشگاه وظیفه خود می داند که اقدامات لازم را در این خصوص به عمل آورد.

bestcanadatours.com: تور کانادا | با تور کانادا سفر کنید، ویزای کانادا، تور کانادا ارزان، قیمت تور کانادا نوروز، بهار، پاییز، تابستان، زمستان را با ما تجربه کنید.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 2919

به "اعتراض نفت مسجدسلیمان به محرومیت سه جلسه ای سعید آهنی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعتراض نفت مسجدسلیمان به محرومیت سه جلسه ای سعید آهنی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید