پاسخ عضو شورای شهر درباره خبر انصراف یکی از کاندیدا های شهرداری تهران

سیدحسن رسولی ادعای یک روزنامه نگار اصلاح طلب مبنی بر دخالت محسن هاشمی در حذف نام یکی از نامزد های شهرداری تهران را تکذیب کرد.

پاسخ عضو شورای شهر درباره خبر انصراف یکی از کاندیدا های شهرداری تهران

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران؛ سیدحسن رسولی، عضو شورای شهر تهران درباره ادعای یکی از روزنامه نگاران اصلاح طلب مبنی بر دخالت محسن هاشمی در حذف نام یکی از نامزد های شهرداری تهران گفت: شب گذشته از دفتر رییس محترم شورا با اینجانب در مورد ادعای یکی از روزنامه نگاران اصلاح طلب مبنی بر دخالت آقای محسن هاشمی رفسنجانی در حذف نام یکی از نامزد های محترم تماس گرفتند. خدمتشان چنین شرح دادم.

وی اضافه نمود: جناب آقای علی اوسط هاشمی معاون محترم سابق وزیر جهاد کشاورزی و استاندار موفق پیشین سیستان و بلوچستان که از همکاران دیرین بنده هستند و در لیست 13 نفره نامشان بود، به وسیله جناب آقای مرادی دوست و همکار مشترکمان بنا بر ملاحظاتی از بودن اسمشان در لیست ابراز نگرانی نموده و تمایل خویش به خروج از لیست را اعلام کردند.

رسولی ادامه داد: با وجودی که بمراتب لیاقت، پاکدستی و شایستگی جناب آقای اوسط هاشمی اطمینان دارم، به جهت اعتمادی که به این دوست مشترکمان داشته و دارم، نسبت به عدم تمایل آقای اوسط هاشمی برای حضور در فهرست کاندیدا ها یقین کردم و اسم ایشان را بعنوان گزینه پیشنهادی خود در برگه رای ننوشتم. صبح روز یکشنبه این پیام را به استحضار اعضاء محترم شورا رساندم. شخصا جناب آقای هاشمی را انسانی صادق و منصف می شناسم و درج خبر مذکور را ناشی از اطلاع ناکافی روزنامه نگار می دانم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "پاسخ عضو شورای شهر درباره خبر انصراف یکی از کاندیدا های شهرداری تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاسخ عضو شورای شهر درباره خبر انصراف یکی از کاندیدا های شهرداری تهران"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید