مهدی رحمتی: برخی ها فکر نکنند در تیم ما همه چیز گل و بلبل است، مشکل داریم چون بودجه باشگاه را پیش خور نموده اند!

به گزارش نوای پرنده پارسی، کاپیتان تیم فوتبال استقلال گفت: اینکه برخی ها فکر می نمایند مسائل فقط در تیم خودشان است و در تیم ما همه چیز گل و بلبل است، درست نیست.

مهدی رحمتی: برخی ها فکر نکنند در تیم ما همه چیز گل و بلبل است، مشکل داریم چون بودجه باشگاه را پیش خور نموده اند!

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران ، سیدمهدی رحمتی پس از برد 3 بر صفر تیمش مقابل صنعت نفت آبادان در جمع خبرنگاران گفت: خدا را شکر که این برد شیرین را کسب کردیم و شرایط کمی بهتر شد. ان شاءالله اگر همین روند را ادامه بدهیم خیلی زود به شرایط قبل بر می گردیم. با کارهایی که در آینده انجام خواهد شد، فقط کمی نیاز به ترمیم و هماهنگی بیشتر داریم تا به تیم خوب قبل مان تبدیل شویم.

برخی ها فکر ننمایند در تیم ما همه چیز گل و بلبل است وی اضافه کرد: باید به یک مسئله مهم اشاره کنم، اینکه برخی می گویند در تیم ما مشکل زیاد است، مصدوم داریم و این صحبت ها، این طور نیست که در تیم ما همه چیز گل و بلبل باشد. ما مسائل مان را در بوق و کرنا نمی کنیم. همین الان و تا اینجای کار فقط 20 درصد از قراردادمان را گرفتیم. الان چهار پنج ماه می گردد که بازیکنان دریافتی نداشته اند. آقای فتحی شب گذشته به هتل آمد و با بچه ها صحبت کرد که جا دارد از او تشکر کنیم. اگر بازیکنان ما به مسئله ای اعتراض ننموده و در تمرینات شرکت می نمایند به خاطر حجب و حیای شان است. این طور نیست که بیاییم مسائل مان را در بوق و کرنا نموده و مصاحبه کنیم. سعی می کنیم این گونه مسائل را درون تیم حل کنیم. الان هم خواهشم از وزیر این است که به مسائل ما رسیدگی کند. ما نیاز به حمایت داریم و ان شاءالله دوباره به همان تیم فصل قبل تبدیل شویم. شما نگاه کنید در ابتدای فصل شش هفت بازیکن خوب مان را از دست دادیم و نیاز به زمان است تا بازیکنان جدید به هماهنگی و انسجام لازم برسند. البته من نمی گویم وزیر بیاید از استقلال حمایت کند، بلکه به اسپانسر باشگاه فشار بیاورد که در این شرایط به باشگاه تزریق مالی داشته باشد، چرا که واقعاً دست مدیریت باشگاه خالی است. آقای فتحی سخت کوشش می نماید تا مسائل را برطرف کند، اما در نیم فصل تیم نیاز به ترمیم دارد و باید باشگاه مورد حمایت قرار بگیرد تا بتواند بازیکن مدنظر کادر فنی را جذب کند.

گروه مان در آسیا تقریباً تکراری است! رحمتی درباره گروه استقلال در لیگ قهرمانان آسیا هم بیان کرد: گروهی که در آن قرار داریم تقریباً تکراری است، چرا که ما هر سال با این تیم ها همگروه می شویم. سال پیش هم به همین شکل بود. حرف من این است با توجه به بازی های سختی که پیشِ رو داریم تیم حمایت گردد تا بتوانیم با جذب بازیکنان مدنظر کادر فنی تیم را ترمیم نموده و در رقابت های لیگ و آسیایی سربلند از رقابت ها بیرون بیاییم.

مهم انسجام تیمی است نه کلین شیت کاپیتان تیم فوتبال استقلال درباره کلین شیت های این تیم هم گفت: کلین شیت اصلاً چیز مهمی نیست و من نمی دانم چرا درباره این موضوع سؤال می پرسید. ان شاءالله همیشه تیم مان خوب بازی کند و آنقدر خوب باشد که حتی توپ به دروازه ما نزدیک هم نگردد. مهم همین انسجام تیمی است.

مشکل داریم چون بودجه باشگاه را پیش خور نموده اند! وی در ادامه با اشاره به مسائل باشگاه استقلال گفت: باشگاه ما الان مسائل مالی زیادی دارد و دلیل آن هم پرداخت بدهی ها و پیش خور کردن بودجه باشگاه است. بازیکنان مسائل زیادی دارند و اگر در تمرینات حاضر می شوند از حجب و حیای آنهاست. من نیاز به پول ندارم و شاید بازیکنانی که در تیم ملی هم هستند، همین طور باشند، اما جوانان ما واقعاً به پول نیاز دارند. 20 درصد از مبلغ قراردادمان در ابتدای فصل پرداخت شده است، اما الان چهار ماه هست که کسی یک ریال هم دریافت ننموده است. انتظار داریم اسپانسر مانند قبل که پولی زودتر از موعد به باشگاه پرداخت می کرد، الان هم همین کار را انجام دهد.

انتظار داریم وزیر به اسپانسر فشار بیاورد که 2 ماه زودتر به باشگاه پول پرداخت کند رحمتی در واکنش به اینکه گفته می گردد وزیر ورزش بیشتر از پرسپولیس حمایت می نماید، بیان کرد: من وارد این بحث ها نمی شوم و فقط انتظار داریم وزیر صحبت کند و به اسپانسر فشار بیاورد که دو ماه زودتر به باشگاه پول پرداخت کند. همان طور که در مدیریت قبل پول ها زودتر پرداخت شد و آنها پول را برای پرداخت بدهی ها هزینه کردند و باعث شدند الان باشگاه چند ماه باشد که پول نداشته باشد.

مسئله ای با عمران زاده ندارم و بعد از خداحافظی اش از فوتبال با او صحبت کردم کاپیتان تیم فوتبال استقلال در انتها راجع به دلخوری حنیف عمران زاده در رابطه با اینکه بازیکنان استقلال به سوی او نیامدند، گفت: اصلاً متوجه این نشدم که قرار بوده از حنیف تجلیل گردد. بعد از اینکه حنیف از فوتبال خداحافظی کرد به او زنگ زدم و مشکل خاصی وجود نداشت.

bestcanadatours.com: تور کانادا | با تور کانادا سفر کنید، ویزای کانادا، تور کانادا ارزان، قیمت تور کانادا نوروز، بهار، پاییز، تابستان، زمستان را با ما تجربه کنید.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 543

به "مهدی رحمتی: برخی ها فکر نکنند در تیم ما همه چیز گل و بلبل است، مشکل داریم چون بودجه باشگاه را پیش خور نموده اند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهدی رحمتی: برخی ها فکر نکنند در تیم ما همه چیز گل و بلبل است، مشکل داریم چون بودجه باشگاه را پیش خور نموده اند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید