قوت دریافت احتمال اخراج جف سشنز از سوی ترامپ

به گزارش نوای پرنده پارسی، براساس گزارش ها، رئیس جمهوری آمریکا همین ماه درباره احتمال اخراج دادستان کل آمریکا با مشاوران کاخ سفید سخن گفته و همین مساله بار دیگر شایعاتی را درباره آینده جف سشنز درون دولت ترامپ به وجود آورده است.

قوت دریافت احتمال اخراج جف سشنز از سوی ترامپ

به گزارش خبرنگاران، سه منبع آگاه در دولت آمریکا امروز چهارشنبه به واشنگتن پست گفتند دونالد ترامپ بار دیگر در بحبوحه اختلافاتش با جف سشنز، دادستان کل آمریکا این مساله را مطرح نموده است. این گفت وگو که ظاهرا میان ترامپ با مشاوران و اعضای تیم حقوقی اش بوده است دوباره اینگونه انتها یافت که وکلایش به او توصیه کردند تا زمان تکمیل تحقیقات رابرت مولر از اخراج سشنز منصرف گردد.

رودی جولیانی، شهردار سابق نیویورک که در تیم حقوقی ترامپ است، به واشنگتن پست گفت رئیس جمهوری آمریکا با ایده او مبنی بر اینکه اخراج دادستان کل باید تا زمان انتها تحقیقات مولر به تعویق بیفتد، موافقت کرد.

جولیانی گفت: رئیس جمهوری آمریکا موافقت نموده است که اگر قرار است اقدامی صورت بگیرد، باید تا بعد از انتها تحقیقات باشد.

جی سکولو، یکی دیگر از وکلای ترامپ به پرسش واشنگتن پست پاسخی نداد و سوالات را به جولیانی ارجاع داد. با این حال برخی سناتورها به این روزنامه گفته اند ترامپ احتمالا پس از انتخابات ماه نوامبر کنگره سشنز را اخراج می نماید.

سناتور ریچارد شلبی، از جمهوری خواستار آلاباما می گوید: هیچ چیز همیشگی نیست. ترامپ و سشنز رابطه ای سمی دارند.

سناتور روی بلانت، از جمهوری خواستار ایالت میسوری هم می گوید: ما برای او آرزوی موفقیت داریم اما همانطور که دیگر دولت ها نشان داده اند، اعضای کابینه به ندرت تا انتها عمر دولت ها باقی می مانند و این مورد هم استثنا نیست.

این گفت وگوهای ترامپ بعد از توئیت اول اوت او در کانون توجه نهاده شد. رئیس جمهوری آمریکا در آن پیام مستقیما از دادستان کل (وزیر دادگستری) خواسته بود تا جلوی تحقیقات شورای ویژه به ریاست مولر را بگیرد. پل مانافورت، مدیر سابق کمپین ترامپ هفته گذشته در هشت فقره گناهکار شناخته شد و مایکل کوهن، وکیل قدیمی او هم در چند مورد اقرار به گناه کرد.

ترامپ اوایل اوت در پیامی نوشت: شرایط وحشتناکی است و جف سشنز، دادستان کل باید همین الان جلوی این شکار جادوگر جعلی را پیش از آنکه این مساله بیش از این کشورمان را آلوده کند، بگیریم. رابرت مولر بسیار ناسازگار است و 17 دموکرات خشمگین او که کار کثیف او را انجام می دهند، مایه شرم آمریکا هستند!

bestcanadatours.com: تور کانادا | با تور کانادا سفر کنید، ویزای کانادا، تور کانادا ارزان، قیمت تور کانادا نوروز، بهار، پاییز، تابستان، زمستان را با ما تجربه کنید.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 155

به "قوت دریافت احتمال اخراج جف سشنز از سوی ترامپ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قوت دریافت احتمال اخراج جف سشنز از سوی ترامپ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید