صدور3 مجوز دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری در زنجان

به گزارش نوای پرنده پارسی، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی زنجان گفت: سه مجوز دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری در سطح استان صادر شد.

صدور3 مجوز دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری در زنجان

بهترین تجربه سفر را به سفر به کانادا تجربه کنید و با مجری مستقیم تورهای کانادا بهترین برنامه سفر را برای خود انتخاب کنید.

به گزارش نوای پرنده پارسی به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی زنجان، امیرارجمند امروز یکشنبه 18 خرداد گفت: در جلسه کمیته فنی گردشگری استان چهار درخواست مجوز بند ب مورد ارزیابی نهاده شد که صدور سه مجوز مورد تأیید نهاده شد که با صدور این مجوزها، تعداد دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری دارای مجوز استان به 64 دفتر افزایش یافت.

او اضافه نمود: در این جلسه شکایت 10 نفر از کنسل نمایندگان تور به دلیل شیوع ویروس کرونا آنالیز شد.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی زنجان اظهار داشت: 48 دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری در زنجان، یک دفتر در ایجرود، هفت دفتر در ابهر، دو دفتر در خرمدره، چهار دفتر در خدابنده و دو دفتر در ماهنشان قرار گرفته است.

او اضافه نمود: این دفاتر با دریافت مجوز بند ب می توانند به ارائه خدمات در حوزه های تنظیم و انجام مسافرت های گروهی داخلی و خارجی، ذخیره مکان و هرگونه خدمات ایران گردی و دنیا گردی با رعایت قوانین وزارتخانه و نیز مشاوره به گردشگران فعالیت نمایند.

منبع: میراث آریا
انتشار: 19 مرداد 1399 بروزرسانی: 19 مرداد 1399 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 4678

به "صدور3 مجوز دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری در زنجان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صدور3 مجوز دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری در زنجان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید