رشیدی: اشتباه برای دروازه بان جوان السد است نه رحمتی، طباطبایی کمی تحمل داشته باشد و بعد یک نفر را بکوبد!

به گزارش نوای پرنده پارسی، دروازه بان پیشین تیم فوتبال استقلال تأکید کرد که مهدی رحمتی با تجربه ای که دارد، نباید در بازی ها اشتباهی مرتکب گردد.

رشیدی: اشتباه برای دروازه بان جوان السد است نه رحمتی، طباطبایی کمی تحمل داشته باشد و بعد یک نفر را بکوبد!

منصور رشیدی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درباره شکست 3 بر یک استقلال برابر السد قطر گفت: خیلی چیزها باعث این شکست شد. پنج شش بازیکن از تیم ما جدا شدند و قدرت تیمی استقلال گرفته شد. متأسفانه بازیکنانی هم که به عنوان جایگزین آمدند، نتوانستند خلاء بازیکنان جدا گردیده را پر نمایند. استقلال در نیمه دوم کار خاصی برای دفاع کردن نکرد. این تیم باید در هر سه پست دفاع، هافبک و خط حمله تقویت و ترمیم گردد.

وی در مورد اشتباه سیدمهدی رحمتی روی گل سوم السد توضیح داد: قبل از این بازی، رحمتی یکی از آماده ترین دروازه بان ها نشان داد، اما می توان برای دیدار با السد از او انتقاد کرد. رحمتی با این همه تجربه ملی و باشگاهی نباید آن پاس اشتباه را می داد. اشتباه برای دروازه بان جوان السد است، نه مهدی رحمتی. وقتی رحمتی آن اشتباه را کرد، جبرانش خیلی سخت بود.

پیشکسوت باشگاه استقلال با اشاره به ناراحتی سیدحسین حسینی به دلیل نیمکت نشینی گفت: حسینی باید این شرایط را تحمل کند. یک زمانی پرویز برومند و هادی طباطبایی دروازه بان شماره یک تیم ملی و استقلال بودند و کار کردن با آنها سخت بود، اما مدیریت شان کردیم. حسینی و رحمتی شرایط برومند و طباطبایی را ندارند، اما به هرحال بین آنها رقابت است. باید با حسینی صحبت گردد تا او را آماده نمایند. حسینی سه سال شاگرد من در تیم امید بود و خودم او را از شیراز آوردم.

رشیدی با اشاره به انتقادهای هادی طباطبایی در رسانه ها گفت: بهتر است طباطبایی این همه عجله نکند و صبر داشته باشد. او در تلویزیون از همه از جمله امیرحسین فتحی، سرپرست باشگاه انتقاد کرد. فتحی دو ماه است که روی کار آمده و بسیاری از بدهی های باشگاه را پرداخت نموده است. بازیکنان جداگردیده استقلال قبل از دوره فتحی رفته بودند. بهتر است طباطبایی که منطقی است، کمی تحمل داشته باشد و سپس تصمیم به کوبیدن یک نفر بگیرد. فتحی آدم دلسوزی است و شرایط فعلی را مدیریت می نماید.

bestcanadatours.com: تور کانادا | با تور کانادا سفر کنید، ویزای کانادا، تور کانادا ارزان، قیمت تور کانادا نوروز، بهار، پاییز، تابستان، زمستان را با ما تجربه کنید.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 184

به "رشیدی: اشتباه برای دروازه بان جوان السد است نه رحمتی، طباطبایی کمی تحمل داشته باشد و بعد یک نفر را بکوبد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رشیدی: اشتباه برای دروازه بان جوان السد است نه رحمتی، طباطبایی کمی تحمل داشته باشد و بعد یک نفر را بکوبد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید